Produkty/referencje

Lapp posiada nową usługę drukowania na przewodach - na każdą okazję. Spraw, aby twój przewód był rozpoznawalny przez oznaczenie go własnym nadrukiem, logo lub kodem kreskowym. Zaczynając od krótkich odcinków o długości 100 metrów.

Perfekcyjny nadruk, perfekcyjne zdjęcie

 

Nowa usługa druku Lapp Kabel oferuje wiele korzyści.

Oto parę z nich:

• indywidualne nadruki np: tekst, logo firmy lub kody kreskowe

• szeroki wybór kolorów

• zakres średnic od 1 do 26 mm

• drukowanie od długości 100 metrów

 


 

Bezpieczeństwo – indywidualne zabezpieczenia przed kradzieżą

Kable narażone są na zniszczenie oraz kradzież, szczególnie w przypadku organizacji koncertów i wielkich imprez. Jest to bardzo irytujące, kosztowne i sprawia że odzyskanie kabla staje się niemożliwe. Nie pozwól aby „ wspaniali organizatorzy” ściągnęli cię w dół. Dzięki oznaczeniu kabli, łatwo je rozpoznasz.

 

Praktyka – koniec z polowaniem, koniec z poplątanymi kablami

Przed rozpoczęciem i po zakończeniu imprezy, wszystko odbywa się w biegu. O wiele łatwiej jest kiedy wszystko jest jasne, a każdy przewód posiada indywidualne oznakowanie. Inny kolor i tekst ułatwia znalezienie i właściwe podporządkowanie przewodu. Zaoszczędza to czas podczas sortowania i zapobiega powstawaniu ewentualnych pomyłek.

 

Efektywna promocja – demonstracja najmniejszych szczegółów

Niezależnie czy jesteś w Sali koncertowej, na zorganizowanej imprezie czy jesteś muzykiem-każdy obserwuje to wydarzenie czy wszystko idzie zgodnie z planem. Indywidualne nadruki na przewodach i ich rozpoznawalność udowodniły swoją skuteczność i wydajność w organizacji, jednocześnie promując twój biznes. Ludzie zauważają logo firmy i tekst, dając tym samym wysokie uznanie i zapewniają efekt promocyjny.

 

 

Przekonaliśmy Ciebie czy nadal masz pytania?

 

W takim razie zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą od światła i dźwięku.