Transport bliski

Dziś możemy zobaczyć prawdziwie globalny rynek. Globalna wymiana towarów wymaga sprawnych systemów logistycznych. Kable i dostosowane do nich akcesoria, odgrywają ważną rolę. Każde ogniwo łańcucha w procesie wymiany musi działać niezawodnie, jego najsłabsze ogniwo wyznacza niezawodność całego systemu.

branchen lift%2Bhandling containerbruecke

Globalizacja zbliża świat do siebie,  globalny rynek handlowy ciągle się rozrasta. Rozwój ten jest możliwy dzięki nowoczesnej komunikacji i systemom transportowym. W globalnej logistyce, szybka reakcja i czas przetwarzania zależy od wysokiego stopnia elastyczności. Obsługa procesów musi działać sprawnie i efektywnie.

 

W ciągłym ruchu


Dla aplikacji do transportu materiałów, Lapp oferuje przewody sterownicze OFLEX® i przewody do transmisji danych UNITRONIC® oraz związane z nimi akcesoria.

Nasza oferta kablowa przeznaczona jest do urządzeń dźwigowych i chwytaków. Do stosowania liniowego,  nawijania na szpulę lub do systemów podnoszących i transportujących. Dostarczamy również przewody dźwigowe  o różnych długościach , w tym przewody płaskie do systemów prowadzenia na rolkach.

Naturalnie, Lapp dostarcza także rozwiązania dla systemów montażowych. Jako globalny gracz, możemy wspierać firmy na całym świecie.

 

Test  Jakości

 

Jakość naszych kabli Lapp jest regularnie testowana w naszym centrum badań laboratoryjnych. Na przykład, możemy wykonać testy wytrzymałościowe na stanowisku badawczym dostosowanym do badania przewodów do transportu bliskiego takich jak ÖLFLEX ® CRANE. Parametry, takie jak prędkość szpuli i obciążenia na rozciąganie można dostosować do potrzeb. Zwracamy uwagę na jakość, dzięki czemu można polegać na naszych produktach.

 

Rozwiązania indywidualne

 

Nie znalazłeś właściwego produktu do konkretnego zastosowania? Grupa naszych specjalistów wspierana  przez centrum testowe, pomoże ci znaleźć odpowiednie dla ciebie rozwiązanie. Na miejscu udzielimy porad na temat konkretnych zastosowań.