Robotyka

Trudno sobie wyobrazić przemysł bez robotyki. Zalety robotyki spowodowały, że stała się ona jednym z najbardziej dynamicznych obszarów rozwojowych. Kable odgrywają niezwykle ważną rolę w tym obszarze.

branchen maschinenbau Robotics

Roboty są obecnie wykorzystywane w wielu branżach, stały się one istotnym elementem złożonych procesów produkcyjnych. Roboty są w ciągłym ruchu. Muszą pracować dokładnie i rzetelnie pod dużą presją, podobnie jak odpowiednie kable, komponenty i systemy kablowe, które umożliwiają pracę robota. Najmniejsze zakłócenia mogą prowadzić do wysokich kosztów, jeśli chodzi o awarie w produkcji, robimy więc wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić sprawne i niezawodne funkcjonowanie naszych rozwiązań.

 

Dynamiczne ekspertyzy do użycia robotów

 

Lapp dysponuje dużą wiedzą, jak również ponad 25-letnim doświadczeniem w pracy z klientami, na polu wprowadzania najlepszych rozwiązań w dziedzinie robotyki.

 

Nasze produkty poddawane są testom i badaniom w naszych ośrodkach laboratoryjnych. Chcemy mieć pewność, że nasze produkty spełniają oczekiwania i wymogi naszych klientów. Wysokie wymagania oznaczają indywidualne rozwiązania dla każdej aplikacji.

 

Rozwój przewodów Lapp w robotyce jest ściśle związany ze współpracą z naszymi klientami. Biorąc pod uwagę szczegóły takie jak: przekrój, ruch i ocena ochrony środowiska, są to elementy, które biorą udział w tworzeniu projektów.

 

Testujemy nawet pierwsze próbki, aby klient miał pewność, że dokonał właściwego rozwiązania, a ryzyko wystąpienia przestoju maszyny zostało zredukowane do minimum.

 

Zapytaj naszego menadżera od robotyki

 

Nasi pracownicy, przemysł i ekspertyzy są do dyspozycji naszych klientów. Oferujemy partnerstwo w najbardziej wymagających rozwiązaniach w dziedzinie robotyki – w szczególności stawiamy na rozwój i innowacyjne rozwiązania.

W przypadku jakichkolwiek pytań nasi pracownicy chętnie podzielą się wiedzą merytoryczną, jesteśmy do Państwa dyspozycji.