Pojazdy

Przemysł samochodowy jest pod ogromną presją ciągłego zwiększania wydajności. To dlatego, że rynek wymaga optymalnych rozwiązań dla każdej ceny - ale nie za wszelką cenę. Wspieramy naszych klientów w branży samochodowej, aby pomóc im spełnić te wymagania.

Naszym celem jest nie tylko oferowanie produktów wysokiej jakości, ale również dotrzymywanie kroku  naszym klientom. W ramach projektów i wymagań branżowych wraz z naszymi klientami optymalizujemy rozwiązania i działania na rzecz rozwoju.

 Przemysł samochodowy jest jednym z ważniejszych przemysłów dla nas. Rozszerzyliśmy nasze specjalistyczne doświadczenie w tej dziedzinie, oferując naszym klientom kontakt ze wszechstronną wiedzą na temat owej branży.Przydatne doświadczenie w produkcji pojazdów

 

Dzięki koncentracji  na sektorze pojazdów użytkowych, jesteśmy dobrze zorientowani w wymaganiach rynku, jak również w odpowiednich normach i przepisach, takich jak GGVS / ADR. Jesteśmy dobrze zorientowani zarówno w zakresie wymagań  jakości jak i trendów. Rozumiemy ich język i potrzeby bez konieczności pytania.

 

Współpracujemy z Państwem w celu opracowania najlepszych rozwiązań kablowych. Niezależnie od tego czy będzie to produkt pojedynczy, niestandardowy  czy złożone rozwiązanie systemowe.