Automatyka

Nasz międzynarodowy sukces proeksportowy nie byłby możliwy, bez ciągłego i niezawodnego doskonalenia techniki automatyzacji. Technologia kablowa odgrywa w nim kluczową rolę.

Uznajemy znaczenie automatyzacji poprzez tworzenie naszych strategicznych jednostek biznesowych w konkretnych dziedzinach. Te strategiczne jednostki biznesowe pozwalają  klientom spotkać ekspertów, którzy mogą zaoferować im profesjonalne doradztwo i opracowanie dostosowanych rozwiązań i systemów, które są wiarygodne na poziomie technicznym, jakościowym i handlowych. Wiedza ta jest szczególnie pożyteczna, biorąc pod uwagę wysoki poziom  dynamizmu, który jest wymagany w tym sektorze.

 

Korzyści dla ciebie – wszystko od jednego dostawcy!

 

Możemy zaoferować naszym klientom rozwiązania systemowe od magistrali i sieci kabli do odpowiednich złączy i wtyczek do aktywnych modułów magistrali i systemów zarządzania siecią.

 

Trendy produktów - Ethernet Przemysłowy

 

Obecnie coraz więcej badań jest prowadzonych w temacie w jaki sposób korzystać z zalet oferowanych przez Ethernet i opartych na szybkim transferze danych w zastosowaniach przemysłowych. Kluczowym terminem w tym zakresie jest "przemysłowy Ethernet" - więcej informacji znajdziecie Państwo na specjalnej stronie internetowej: Przemysłowy / biurowy Ethernet.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące automatyzacji, merytoryczna wiedza naszych pracowników na temat przemysłu jest do Państwa dyspozycji.