Maszyny i urządzenia techniczne

Rozwiązania kablowe dla inżynierii mechanicznej i urządzeń tworzą fundament naszej firmy od samego początku. Trudno sobie wyobrazić zastosowanie przemysłowe, dla którego nie opracowaliśmy rozwiązania.

 

Maszyny i urządzenia techniczne w  zajmują kluczową pozycję w gospodarce niemieckiej. Przemysł wciąż ma wiodącą rolę w eksporcie i jest odpowiedzialny za doskonałą renomę na całym świecie . Jako jeden z najbardziej popularnych partnerów o wysokiej wydajności, niezawodności i innowacyjności  w dziedzinie technologii kablowej, jesteśmy częścią Twojego sukcesu.

 

Specjalne ekspertyzy dla Ciebie


Obok ogólnej wiedzy niezbędnej do spełnienia wymogów dotyczących maszyn i urządzeń sektorów inżynieryjnych, w ciągu ostatnich kilku lat zdefiniowaliśmy strategię działania w nowych obszarach biznesowych i poszerzyliśmy naszą specjalistyczną wiedzę w różnych dziedzinach. Oferujemy doświadczonych ekspertów z różnych branż, którzy mogą doradzać naszym klientom, niezależnie od stopnia wymaganej wiedzy.
Jedna z części  to, oczywiście, automatyzacja, które nadal odgrywa kluczową rolę w przemyśle i która nadal jest dla nas wyzwaniem poprzez ciągłe zapotrzebowanie na innowacje.
Wysoko wyspecjalizowane wymagania dla kabli i akcesoriów są również charakterystyczne dla przemysłu spożywczego - kolejny obszar, gdzie nasi klienci mogą liczyć na naszą wiedzę.
W zglobalizowanym świecie, wszystko kręci się wokół sprawnej logistyki i rozwiązań transportowych, to pole manewru jest nam bardzo dobrze znane.
W dziedzinie pojazdów użytkowych wymagane rozwiązania idą w parze w szczególności z jakością, wydajnością i kosztami. Przyszłość jest ukierunkowana na robotykę, w tej dziedzinie klienci mogą liczyć na ekspertów Lapp, z którymi mogą rozmawiać na równych zasadach.