Fotowoltaika

Wykorzystujemy energię słoneczną od wielu lat, ta tendencja nadal jest kontynuowana. Fotowoltaika ma szeroki zakres zastosowania od wielkich zakładów produkcyjnych do małych zastosowań domowych.

Fotowoltaika

Fakt, że wcześnie dostrzegliśmy potencjał tego rynku i zdobyliśmy specjalistyczną wiedzę w tym zakresie, świadczy o innowacyjności naszej firmy. Zakres naszej oferty rozciąga się od produktów uznanych, aż do produktów nowych i rozwijających się. Po uwzględnieniu pełnego zakresu wymagań operacyjnych, Lapp oferuje specjalnie opracowany zakres systemów fotowoltaicznych, dostarczając kompletne okablowanie od dachu po piwnicę.

 

 

Przewody, wtyczki i akcesoria fotowoltaiczne – dajemy ci prawo wyboru! 

 

 

We współpracy z użytkownikami, TÜV (Niemieckie Stowarzyszenie Dozoru Technicznego) i amerykańskiej organizacji zatwierdzającej  UL, zostały przeprowadzone różnorodne testy na przewodach ÖLFLEX®, na  kablach SOLAR, na dławikach kablowych SKINTOP® i złączach EPIC® SOLAR w celu zagwarantowania najwyższych standardów jakości. Nasze produkty mogą być używane na całym świecie i oczywiście są również zgodne z dyrektywą RoHS.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapytaj naszego specjalistę.

 

     
Products for photovoltaic 2018/2019
(PDF 3 MB )
Products for photovoltaic 2018/2019