Energia wiatru

Wiadomo, że dostawa paliwa kopalnego kiedyś się skończy, a przyszłość będzie zależeć od odnawialnych źródeł energii, które są przyjazne dla środowiska. Tym samym energia wiatrowa stała się jednym z ważniejszych rynków.

Energia wiatru

Energetyka wiatrowa odgrywa ważną rolę działającej na całym świecie grupie Lapp. Żeby odzwierciedlić jak ważną, utworzono SBU Wind (Strategic Business Unit Wind) ze specjalistycznymi produktami i usługami dla tego sektora.

 

Doświadczenie jest częścią naszego portfolio

 

Nasi klienci mogą polegać na naszym 50-letnim doświadczeniu, który cechuje najwyższy poziom jakości i innowacyjności. Oferujemy wybór ponad 40.000 tys. produktów dostępnych na całym świecie dla naszych klientów. Lapp dzieli się swoją wiedzą, nie tylko z dziedziny energii wiatrowej.

Bez względu na to, jaki kabel do turbin wiatrowych zostanie wybrany przez naszych klientów, zawsze mogą oni liczyć na najwyższe standardy pod względem funkcjonalności, niezawodności oraz trwałości.

 

Wiele produktów ze standardowego zakresu przewodów sprawdziło się w energetyce wiatrowej. Przewód taki jak ÖLFLEX® CLASSIC 110 używany jest od ponad 10 lat. Wysokie wymagania jakości od produktów Lapp, powodują, że spełniają one ekstremalne wymagania od samego początku aż po dzień dzisiejszy.

Podsumowaliśmy dla ciebie w naszym najnowszym katalogu o tematyce energii wiatrowej produkty, które są obecnie wykorzystywane w gondolach, wieżach i pętlach instalacyjnych.