Dostawcy energii

Niezależnie od tego, gdzie i w jaki sposób energia jest wytwarzana, zadaniem przewodów jest dostarczenie energii tam gdzie jest ona potrzebna.

energy suppliers

Od samego początku technologia kablowa dla sektora energetycznego jest jednym z najważniejszych fundamentów w firmie Lapp.

Posiadamy ogromne doświadczenie w dostarczaniu przewodów do efektywnego przesyłania i dystrybucji energii. Dlatego też Lapp jest wieloletnim partnerem w branży energetycznej.

 

 

 Produkcja i doświadczenie w przemyśle

 

 

Dzięki wiedzy branżowej, szerokiej gamie produktów, stale rozwijających się i  spełniających wszystkie wymagania, odnieśliśmy zwycięstwo wraz z klientami. Technologia produkcji obecna na całym świecie, przyczyniły się do wysokich zdolności logistycznych. Zapewniamy nieograniczony, globalny dostęp do naszych produktów, za pośrednictwem ogólnoświatowych zezwoleń, certyfikatów, w tym dla elektrowni jądrowych.

 

 

Jakość produktu i serwisu

 

Standardy  jakości są jednymi z najwyższych na świecie i są ciągle udoskonalane. Częścią tego rozwoju jest stała kontrola. Dodatkowo oferujemy kompleksowe usługi serwisowe na całym świecie.