Dobra organizacja

Dobre planowanie jest najlepszą drogą do zapewnienia udanego przedsięwzięcia . Jednak nie każdy planista potrafi dostrzec aspekty nowoczesnych komponentów technicznych.

branchen planungsinstanzen Verwaltung Logistik1 U.I.Lapp 2

Jesteśmy po to, aby wspierać Ciebie w procesie w technologii kablowej, oferując profesjonalne doradztwo i precyzję specyfikacji przetargowej. Nasze wsparcie oparte jest na bogatym doświadczeniu, uwzględniającym wszystkie wymogi przemysłu, w którym wykorzystuje się przewody.

 

 

Ewentualne problemy

Klient otrzymuje i instaluje produkt, który jest nieodpowiedni, błędny i niewystarczający. Może to spowodować zatrzymanie produkcji, a nawet całego przedsiębiorstwa, spowoduje zakłócenia i ograniczy komunikację w sieci przedsiębiorstw, jak również będzie wymagało kosztownych napraw.

 

Rozwiązanie

Na wczesnym etapie planowania skonsultuj się z nami i skorzystaj z naszego wsparcia w celu bezpiecznego projektowania. Obok indywidualnego doradztwa, oferujemy szeroką gamę wykwalifikowanych specyfikacji przetargowych oraz dodatkowe dokumenty gotowe do pobrania, takie jak rozwiązania eCAD.

 

 

Twoje korzyści

Jako projektant, koncentrujesz się na koncepcji danego projektu dostosowując plany do swojej pracy. Rutynowe zadania zostają zminimalizowane , a standard przetwarzania danych oraz energii jest znacznie uproszczony. Wykwalifikowane specyfikacje przetargowe zapewniają doskonałe wsparcie projektowania.

 

 

Posiadamy specyfikacje w następujących formatach:

 

• GAEB 90
• GAEB 2000
• RTF
• TXT
• Ö-Norm (Austria)
• SIA (Szwajcaria)

 

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania