Przewody według wymagań klienta

 

Przewody do najbardziej skomplikowanych rozwiązań

Może zdarzyć się sytuacja, że nie znajdziemy dla Państwa idealnego rozwiązania ze standardowego asortymentu 40.000 kabli.

To nie jest dla nas problem. Naszą specjalnością są niestandardowe rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów i trudnych przypadków.

Nasze centrum badań i rozwoju pozwala nam stawić czoła największym trudnościom. Nasi eksperci doradzą Państwu na miejscu i razem będziemy szukać optymalnego rozwiązania. Wykonujemy przewody z ogromnej gamy materiałów (PVC, PUR, TPE, FEP, PTFE, itp.) w oparciu o szerokie doświadczenie i wiedzę techniczną.

W Centrum Testów, nasze produkty poddawane są różnorodnym próbom, co pozwala sprawdzić ich potencjał.

 

Produkty według specyfikacji klienta

 

Projektujemy i produkujemy dla Państwa przewody  w szerokim zakresie przekrojów i technik okablowania. Optymalizujemy kable i przewody w zakresie średnicy zewnętrznej, ilości cykli zginania i promieni gięcia, odporne na rozciąganie i ściskanie oraz do stosowania w agresywnych środowiskach, wodzie i olejach. Oferujemy również szereg technologii ekranowania przewodów: folia, plecionka lub oplot mieszany.

Certyfikaty

Nasza produkcja i metody badań są ściśle związane z dyrektywami krajowymi oraz Międzynarodowymi. Na Państwa życzenie możemy dostarczyć odpowiednie certyfikaty.

 

W przypadku pytań dotyczących konkretnych produktów prosimy o kontakt z naszym specjalistą.