ETHERNET przemysłowy kompleksowe rozwiązania LAPP

ETHERLINE EBENE 2.1 1

Niezawodne produkty LAPP

Właściwa transmisja danych jest niezbędna w dzisiejszych czasach. Zebrane dane muszą być przesyłane do wszystkich obszarów firmy. Technologia połączeń LAPP niezawodnie, innowacyjnie i wydajne dostosowuje się do potrzeb naszych klientów.

PROFINET

Otwarty Ethernet przemysłowy oparty na standardzie TCP / IP, występuje głównie rynku europejskim. Umożliwia integrację wszystkich poziomów komunikacji. Przewody PROFINET  odpowiadają  ETHERLINE® PN.

ETHERCAT

EtherCAT to oparty na sieci Ethernet system fieldbus zgodny z TCP/IP. Nie ma tu konkretnej normy określającej budowę przewodu, który ma być zastosowany. Istnieją jednak pewne wytyczne. Firma LAPP opracowała specjalną serię produktów ETHERLINE® EC do EtherCAT, która gwarantuje maksymalną prędkość i niezawodność transmisji danych dla tego rodzaju komunikacji. Uzupełnieniem oferty są przewody o standardowej budowie.

ETHERNET IP / INDUSTRIAL ETHERNET

Ethernet IP to standard, który został pierwotnie opracowany przez branżę automatów, ale obecnie jest zarządzany przez ODVA (Open DeviceNet Vendors Association).