Komunikacja w sieciach przemysłowych

Niezawodne, kompleksowe rozwiązania LAPP

17-Markenbild-etherline-cmyk-A4

Jak pomyślnie przeprowadzać procesy transformacji? W jaki sposób technologia połączeniowa spełnia wysokie wymagania Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT)? Przejrzyste procesy i transmisja wymagają dużej liczby czujników, przewodów, złączy przemysłowych. Technologia sieciowa musi działać niezawodnie, przesyłając dane w środowisku przemysłowym – niezależnie, czy  odbywa to się  w ekstremalnych temperaturach, aplikacjach ruchomych, w środowisku chemicznym lub pod obciążeniem mechanicznym. Jakość ma tu kluczowe znaczenie. Uszkodzony przewód to przestoje w produkcji, a to generuje ogromne koszty. Nasze rozwiązania, opracowane z myślą o trudnych warunkach pracy zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.

Odpowiednie rozwiązania dla każdej aplikacji

Transmisja danych w przemyśle jest możliwa z jednego źródła. Firma LAPP oferuje kompleksowe rozwiązania dla fabryk, maszyn i urządzeń. Przewody z idealnie dopasowanymi komponentami charakteryzują się wysoką odpornością. Dzięki kompleksowej ofercie możliwy jest wzrost wydajności zaopatrzenia i logistyki. Jakość produktów firmy LAPP zapewnia niezawodność pracy aplikacji naszych klientów.

 

Tabela doboru

Produkty LAPP dla Ethernetu przemysłowego

Przewodnik po aplikacjach


Nasze marki

Produkt Opis
UNITRONIC® BUS Wysokiej jakości przewody do transmisji danych UNITRONIC® i komponenty Fieldbus to nowoczesne rozwiązania dla wszystkich zastosowań w budowie maszyn i urządzeń. Począwszy od przesyłania prostych sygnałów sterujących, poprzez czujnik/element wykonawczy, do kompleksowych struktur sieciowych z systemami BUS. Firma LAPP oferuje niezawodne rozwiązania w zakresie okablowania i połączeń dla prawie każdej aplikacji.
 ETHERLINE® Systemy Ethernet odgrywają coraz ważniejszą rolę. LAPP opracował szeroką gamę przewodów od kat. 5 do kat. 7A, o prędkości transmisji do 100 Gbit / s.
 EPIC® Data Znajdź właściwe złącze przemysłowe dla każdego systemu BUS.
HITRONIC®

 

Firma LAPP oferuje rozwiązanie ze wszystkimi rodzajami światłowodów. Nadają się one do zastosowań przemysłowych, a także do okablowania infrastruktury.

 

Szkolenie on-line

E-trening

Weź udział w naszym szkoleniu on-line i zapoznaj się z wszystkimi aspektami transmisji danych w przemyśle. Bądź na bieżąco z automatyzacją, sieciami Ethernet i BUS!