Jakość i środowisko

Kluczem do sukcesu jest nasza jakość oraz pozyskiwanie przez klientów niezawodnych produktów wysokiej jakości, doradztwa oraz usług w perspektywie długoterminowej. Stosując nasze produkty w projektach, możesz polegać na najwyższej jakości. Gwarantujemy to!

service qualitaetssicherung MG 0895

Certyfikaty gwarantujące standardy

Certyfikaty gwarantują, że nasze produkty są wykonane w zgodzie ze standardami. Dla Państwa bezpieczeństwa posiadamy całą gamę certyfikatów.

 

Zarządzanie Jakością i DIN EN ISO 9001

Zarządzanie jakością ma na celu optymalizację, rozwój procedur i procesów biznesowych. W tym celu wykorzystujemy szeroką gamę materiałów oraz oferujemy produkty i usługi oparte na najwyższym poziomie kontroli jakości. Strategia komunikacji, rozwiązań, zadowolenie i satysfakcja naszych klientów oraz  motywacja naszych pracowników stanowią integralną część zarządzania jakością. Standard obsługi, struktura pracy oraz świadczone usługi również są ważnym elementem zarządzania. Od 1994 roku sprzedaż i dystrybucja Lapp Group, U.I. Lapp GmbH posiada certyfikat DIN EN ISO 9001:2000.

 

Certyfikat KTA 1401

Ten standard  zapewnia jakość produktów akceptowaną przez energetykę jądrową.

 

Certyfikat ATEX

"Wybuchowa Atmosfera", lub w skrócie ATEX, składa się z dwóch następujących    dyrektyw UE:  ATEX 94/9/WE dotycząca produktów i dyrektywy 99/92/WE ATEX dotycząca miejsca pracy. Dyrektywa ma na celu ochronę osób pracujących w strefach zagrożonych wybuchem. Dyrektywa składa się z pewnych kluczowych wymagań, które opierają się na systemie zarządzania jakością  ISO 9001 jak i poszczególnych wymogów bezpieczeństwa, których  musi przestrzegać producent. Zgodności z dyrektywą są zapewnione po przez stosowanie odpowiednich procedur. Od czerwca 2003 mogą być stosowane tylko urządzenia zbudowane z odpowiednich materiałów, wyposażone w systemy zabezpieczające  zgodnie z dyrektywą 94/9/WE ATEX.. W Niemczech  przetłumaczono to zgodnie z obowiązującym prawem międzynarodowym „The Explosion Control Act”- kontrolowane wybuchy ( Explosionsschutzverordung) Nasze produkty posiadają certyfikat ATEX.

 

Kontrola  towarów przyjmowanych na magazyn dodatkowym zabezpieczeniem

Nie tylko oficjalne standardy i certyfikaty, są ważnym elementem zapewnienia jakości. Nieustannie pracujemy nad tym aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jako światowy lider w dziedzinie okablowania i akcesoriów, kładziemy nacisk na kontrolę naszych produktów aby zapewnić satysfakcję naszych klientów. Również towary wchodzące na magazyn podlegają wnikliwej inspekcji. Jest to realizowane za pomocą odpowiedniego sprzętu oraz manualnych procedur badawczych. Towary które nie spełniają wymagań są zabezpieczone do momentu zakończenia inspekcji.

 

Bierzemy udział w spotkaniach  dotyczących jakości

Żeby zapewnić  Państwu najwyższą jakość, pracownicy firmy Lapp biorą aktywny udział w   organizacjach zajmujących się jakością.

 

Certyfikaty na zamówienie

Masz prawo wymagać najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Za niewielką opłatą sprawdzimy dodatkowo czy zamówiony przez Państwo towar jest zgodny z wymaganiami. Otrzymacie od nas certyfikat potwierdzający to badanie.

 

Warunki płatności i podpisania umowy

Podpisaliśmy wiele umów z naszymi klientami, które się sprawdziły. Umowa dokładnie określa jakiej jakości możesz od nas oczekiwać. Porozumienie jest ważne przez cały okres eksploatacji produktu.

 

Certyfikaty do pobrania