Lapp Kabel i SEE Electrical EXPERT

Pełna moc CADa elektrycznego dla automatyki i elektryki w przemyśle Program klasy High-End

linki ecad 6 seeelectricalexpert b

Ten program został stworzony, aby zaspokoić najbardziej zaawansowane potrzeby projektowe. Uwzględnia najnowsze trendy związane ze strukturą projektu, zarządzaniem i udostępnianiem plików, zarządzaniem bazami danych oraz możliwościami programowania przez użytkownika. Wyposażony jest w standardowe funkcje CAD dla elektryków. SEE Electrical Expert oferuje unikalne korzyści poprzez ułatwienie zarządzania złożonymi projektami w powiązaniu z zewnętrznymi aplikacjami. Z roku na rok coraz więcej profesjonalistów używa tego programu.


Jest to sztandarowy produkt IGE+XAO oferowany we wszystkich krajach Europy oraz w Ameryce Północnej. Program dla elektryków o najwyższej jakości i największych możliwościach. Zaspokaja najbardziej wyrafinowane potrzeby projektantów elektryki i automatyki. Wyznacza nowe trendy i kierunki rozwoju programów projektowych. Wspomaganie projektowania dzięki SEE Electrical Expert opiera się na zrozumieniu podstawowej zasady, że projekt elektryczny stanowi bazę danych informacji o zastosowanym rozwiązaniu technologicznym, a nie zbiorem luźno powiązanych rysunków.
Pobierz

 

Katalog zawiera ponad 8000 produktów Lapp Kabel:

  • kable
  • przewody
  • pojedyncze linki instalacyjne w różnych kolorach

 

O firmie IGE+XAO Polska

IGE+XAO Polska
www.ige-xao.pl

Producent i dystrybutor programów do projektowania schematów elektrycznych i automatyki.
Prowadzi sprzedaż programów na terenie całej Polski, serwis techniczny programów, umowy serwisowe, uaktualnienia, konsultacje i szkolenia.
IGE+XAO Polska stanowi część europejskiej grupy IGE+XAO notowanej na giełdzie Nouveau Marche w Paryżu.
Działa w Polsce od 1989 roku. Jest największym w Polsce dostawcą programów do wspomagania projektowania w branży elektrycznej i automatyce. Tworzy ją 110 osobowy, dynamiczny zespół. Kapitał zakładowy spółki wynosi 1,1 mln zł.Grupa IGE+XAO to:

  • 30 000 klientów
  • 62 000 zainstalowanych programów na całym świecie
  • 24 lat doświadczeń
  • Ponad 10 milionów rysunków wykonanych w formacie SEE
  • 22 filie w 16 krajach
  • Programy w 10 wersjach językowych
     
Instrukcja importu katalogu:
(PDF 188 KB )
Instrukcja importu katalogu do programu SEE Electrical EXPERT