NOWE PRODUKTY LATO 2022

TWORZYMY NIEZAWODNE POŁĄCZENIA

Grafika strona

MUST-HAVE DLA TECHNOLOGII POŁĄCZEŃ

Czy stale dążysz do ulepszeń? Firma LAPP chce zawsze w tym wspierać swoich klientów. Nie zawsze muszą to być przełomowe innowacje, aby móc osiągnąć sukces.  Otrzymywane przez nas zapytania są opracowywane i realizowane zgodnie z Twoimi życzeniami. To co wczoraj było jeszcze w fazie rozwoju, dziś jest już przez nas wdrażane.

Jakie mamy nowe produkty? Dostępne są mosiężne dławnice kablowe ze zmiennymi zakresami dławienia do uszczelniania, odciążania i wprowadzania  przewodów zgodnych z EMC. Ponadto dostępne są przewody do transmisji danych z konstrukcją Fast Connect do wysoce elastycznych aplikacji dla robotów (PROFINET typu R), a także przewody do transmisji danych do systemów serwonapędów ze specjalnymi interfejsami. Przełączniki zarządzalne i niezarządzalne, o stopniu ochrony IP 67 do bezpośredniego zastosowania na miejscu, a także różne inne rozwiązania.

Skorzystaj z naszych produktów dostosowanych do konkretnych zastosowań, aby dokonać niezbędnych optymalizacji w Twoim środowisku przemysłowym.

Planuj, Połącz, Korzystaj z doświadczenia firmy LAPP

 

Nowe produkty LAPP:

     
Webguide-New-Products-Summer-2022 Strona 01Webguide
(PDF 4 MB)
New Products Summer 2022