ETHERLINE® LAN Cat.6A Patchcords

08092020 Patchcords Grafika g%C5%82%C3%B3wna

Konfekcjonowane przewody do transmisji danych, tak zwane patchcordy, są podstawą każdego systemu opartego na sieci Ethernet. Stosowane są w wielu aplikacjach przemysłu 4.0. jako integralna część technologii sieciowej. Patchordy muszą niezawodnie przesyłać dane, często nie muszą jednak spełniać wymagań środowiska przemysłowego.

Niezależnie od tego, czy chodzi o biuro, czy o szafę sterowniczą - elastyczne kable LAN zabezpieczają przesył danych nawet w bardzo małych przestrzeniach. Dzięki podwójnemu ekranowaniu składającemu się z folii aluminiowej i oplotu miedzianego, patchcordy mogą być stosowane w przemysłowych szafach sterowniczych, gdzie mogą występować zakłócenia elektromagnetyczne. Ponadto wszystkie typy patchcordów LAPP posiadają międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa Underwriters Laboratories (UL). Oznacza to, że nasze patchcordy ETHERLINE® LAN kat.6A można stosować w maszynach w USA i Kanadzie.

 

Wiązki kablowe o najwyższych standardach jakości

Aby komunikacja przemysłowa przebiegała bezproblemowo, wszystkie komponenty muszą być idealnie dopasowane - od patchcorda po gniazdo sieciowe. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji przewodów i bogatemu portfolio produktów możemy zapewnić fachowe doradztwo i indywidualne rozwiązania. Zawsze spełniamy te same wysokie standardy jakości dla produktów LAPP.

 

Zalety patchcordów

• Oferujemy patchcordy zgodne ze standardami jakości LAPP
• Nasze patchcordy ETHERLINE® LAN Cat.6A mogą być dystrybuowane i używane na całym świecie dzięki certyfikacji UL. Eliminuje to potrzebę oddzielnych certyfikacji dla rynków takich jak USA i Kanada oraz oszczędza miejsce w zakładach produkcyjnych.
• Nasze gotowe do użycia patchcordy oszczędzają czas podczas montażu, minimalizują błędy i ułatwiają obsługę.