Nowe Logo

Firma LAPP, ekspert w technologii połączeń, upraszcza i ujednolica logo firmy.

buehne lapp 1500 x 750 v32 EN 20180419

Używając nazwy LAPP – pisanej wielkimi literami i bez żadnych dodatków - podkreśla swój międzynarodowy charakter  lidera w dziedzinie połączeń kablowych. W przyszłości wszystkie lokalne oddziały będą działać pod jedną, ujednoliconą nazwą LAPP. Przesłanie jest jasne – jedna nazwa i jedno logo dla całej grupy, która oferuje swoim klientom te same, wysokiej jakości produkty i usługi przez cały czas, niezależnie od tego, gdzie na świecie się znajdują. Nowe logo zostanie zaprezentowane po raz pierwszy na targach w Hanowerze. Chcemy, aby w przyszłości nazwisko rodzinne właścicieli reprezentowało podstawowe wartości firmy – orientację na klienta, rodzinę, sukces i innowacyjność.


"Teraz nadszedł właściwy czas na stworzenie jednolitej nazwy na całym świecie i jednolitego logo łączącego wszystkich razem" - wyjaśnia prezes Andreas Lapp. „Klienci i ich potrzeby zawsze były w centrum naszych decyzji. W dzisiejszych czasach nie jest już tak ważne, w jakim kraju klienci kupują nasze produkty i gdzie są dostarczane - od dawna jesteśmy międzynarodowym zespołem. W ten sposób chcemy zaznaczyć naszą tożsamość. Co więcej, dokładnie tego oczekują od nas klienci", kontynuuje Andreas Lapp

 

 

Zmiana jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy, ale to również wspólna decyzja rodziny Lapp - LAPP to nadal ta sama firma.