Koronawirus: LAPP LA EMEA

Matthias Lapp
CEO for Latin America, Europe, Middle East, Africa (LA EMEA)

Matthias Lapp CEO for Latin America, Europe, Middle East, Africa (LA EMEA)

Drodzy klienci, przyjaciele LAPP

W imieniu całej firmy LAPP życzymy Wam i Waszym  bliskim zdrowia i  bezpieczeństwa w tym trudnym dla nas wszystkim czasie.


Jeszcze kilka tygodni temu, nikt nie myślał, że tak będzie wyglądać nasze codzienne życie i praca. Niemniej jednak, bardzo dużo się zmieniło od tamtej pory. Granice na całym świecie są zamknięte, większość krajów znacznie ograniczyła swoje życie publiczne, a globalna gospodarka została wstrzymana. Koronawirus drastycznie zmienił wszystko w jednej chwili.


Piszę do Państwa, aby poinformować o tym, jak ta cała sytuacja wpływa na firmę LAPP.


Jesteśmy firmą globalną z międzynarodowym  łańcuchem dostaw.  Pierwsze efekty działania koronawirusa odczuliśmy poza Azją w stosunkowo wczesnym stadium pandemii. Już w połowie lutego postanowiliśmy utworzyć grupę szybkiego reagowania dla regionu LA EMEA (Ameryka Łacińska, Europa, Bliski Wschód, Afryka) i to pozwoliło nam skutecznie wpływać  na dalszy rozwój sytuacji.

 

Nasz duży, zdecentralizowany łańcuch dostaw (wiele magazynów centralnych, duże zapasy produktów) pozwala nam na to, abyśmy nadal sprawnie mogli funkcjonować. Jestem dumny, że mogę powiedzieć „Firma LAPP jest gotowa, aby sprawnie świadczyć dalsze usługi naszym klientom”.

Niemniej jednak, tymczasowe zamknięcie niektórych firm grupy LAPP może  mieć wpływ na nasz łańcuch dostaw w przyszłości. Dlatego uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, jeśli doświadczycie Państwo ewentualnych opóźnień w naszych dostawach.

 

Wszyscy pracownicy firmy LAPP dołożą wszelkich starań, aby spełnić Wasze potrzeby i dostosować się do tej nadzwyczajnej sytuacji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami. Oczywiście, poprzez nasze sklepy internetowe  można sprawdzić dostępność produktów i składać zamówienia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Bądźcie zdrowi i bezpiecznie przetrwajcie te niespokojne czasy!Matthias Lapp
CEO dla Latin America, Europe, Middle East, Africa (LA EMEA)