Eddie Lapp Award 2020 dla SKINTOP® MULTI-M

W tym roku naszą specjalną nagrodę za innowacyjność zdobył produkt SKINTOP® MULTI-M

02 SKINTOP MULTI M single CMYK

System okrągłych przepustów kablowych z gwintem metrycznym zasłużył na nagrodę z kilku powodów. Kompaktowa i poręczna budowa SKINTOP® MULTI-M pozwala na oszczędność miejsca przy instalacji niekonfekcjonowanych przewodów. Dzięki innowacyjnej i wysoce elastycznej technologii żelowej, wstępne przebijanie membrany nie jest już konieczne, ponieważ przewody można przeprowadzać bezpośrednio przez membranę. To nie tylko oszczędność czasu i wysiłku, ale także minimalne ryzyko uszkodzenia przewodu podczas wstępnego przebijania. Żel optymalnie dopasowuje się do przewodów (Ø 2-6 mm) i tym samym zapewnia wysoki stopień ochrony (IP 68).


Nieużywane przepusty kablowe są bezpiecznie uszczelnione żelem i zabezpieczone przed obiektami zewnętrznymi, ale jednocześnie mogą być w każdej chwili wykorzystane do instalacji kolejnych przewodów. Dzięki temu produkt nie tylko oszczędza czas i wysiłek, ale także miejsce podczas instalacji.

Nagroda Eddie Lapp Award to wewnętrzna nagroda LAPP przyznawana corocznie najlepszym innowacjom w dziedzinie produktu, procesu lub modelu biznesowego.

Produkty SKINTOP® MULTI