LAPP

siedziba LAPP

LAPP - niezawodne połączenia

LAPP to dziś synonim innowacyjnych rozwiązań. Nasza marka kojarzy się z najwyższą jakością, profesjonalnym serwisem i doświadczeniem w branżach, w których stosowane są nasze produkty. Firma jest dziś liderem na rynku światowym. Dostarczamy naszym klientom zarówno przewody, złącza, akcesoria, jak i w pełni zintegrowane systemy połączeń. Produkty LAPP stosowane są w maszynach, robotach przemysłowych, transporcie publicznym, przetwórstwie spożywczym, energii alternatywnej, systemach ładowania pojazdów elektrycznych, platformach wiertniczych i w wielu innych branżach. Sprawdzają się w najbardziej wymagających środowiskach. Wykorzystują je np. alpiniści i polarnicy.

Klienci doceniają naszą wiedzę i obsługę. W naszej ofercie posiadamy ponad 40 000 produktów. Zawsze dobieramy indywidualne, najlepsze systemy połączeń. Jeśli dany produkt nie jest dostępny w naszym katalogu, specjaliści LAPP będą starli się wspólnie opracować najlepsze rozwiązanie.

Firma LAPP dostarcza swoje produkty na wszystkie kontynenty. Większość z nich jest dostępna bezpośrednio w naszych magazynach. Posiadamy centra rozwoju, centra logistyczne i zakłady produkcyjne na całym świecie. Dzięki 44 firmom handlowym i około 100 partnerom handlowym nasi klienci zawsze mają łatwy dostęp do naszych produktów i serwisu.

Firma LAPP została założona przez Oskara i Ursulę Idę Lapp w 1959 r. Oskar Lapp stworzył pierwszy przewód sterowniczy chroniony znakiem towarowym ÖLFLEX®. W swojej historii firma zawsze była własnością rodziny Lapp. Obecnie zarządzanie firmą przejmuje Matthias Lapp, przedstawiciel trzeciego pokolenia.