Lapp Kabel

unternehmen wirueberuns lappkabel3b 01

Firma Lapp Kabel jest jednym z głównych dostawców kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar LAPP wyprodukował pierwszy produkowany przemysłowo kabel sterowniczy na świecie. Dzisiaj nasze kable i przewody sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja naszych wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów gotowych do odbioru z naszych magazynów.


Specjalne rozwiązania, zgodne ze specyficznymi zapotrzebowaniami klienta są produkowane oddzielnie. Nasza siatka dystrybucyjna, obecnie ponad 41 firm własnych oraz kilkadziesiąt firm przedstawicielskich, zapewnia bliskość i łatwą dostępność naszych produktów na wszystkich kontynentach.

 

Nazwa ÖLFLEX® jest już synonimem jakości doskonale rozpoznawanym przez rzesze techników i inżynierów pod różnymi szerokościami geograficznymi. Jakość oraz rozwój zapewnia nam własny dział badań i rozwoju oraz centrum testowe, gdzie poddaje się surowej ocenie zarówno materiały stosowane do produkcji, jak i wyroby gotowe. Dzięki wielkiemu naciskowi jaki przykłada się do zapewnienia jakości, nasze wyroby są niezawodne, a ich czas życia jest relatywnie długi, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Istotnym elementem naszej filozofii są wartości jakimi staramy się zawsze kierować w naszej pracy. Orientacja na klienta, innowacyjność, orientacja na sukces oraz poszanowanie rodziny, stanowią podstawę naszej codziennej pracy.